PLATBA

Platbu môžete uhradiť:

• Platba dobierkou, pri preberaní zásielky kuriérovi .
  • Možnosť platby kartou -platobnou bránou Web Pay  VISA, MasterCard a iné.
  • Platba vopred na účet SK 02 7500 0000 0040 2804 9170 ČSOB, a.s. a to priamo vkladom alebo prostredníctvom internet bankingu.

DOPRAVA

• Expedícia zásielok prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD a Zásielkovňa na Slovensku.
  • Expedícia zásielok prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD a Zásielkovňa v Čechách.
  • Doba dodania v SR 1-2 pracovných dní.
  • Doba dodania v CZ 1-3  pracovných dní.
  • V prípade veľkého odberu tovaru na objednávku, v závislosti požiadaviek zákazníka, je dodacia lehota od 1-5 pracovných dní,  ak je potrebné tovar objednať tovar priamo od výrobcu.
  • Pri kúpe tovaru s vyššou finančnou čiastkou(500 Eur vyššie) , sa v rámci dohody medzi kupujúcim a predávajúcim dohodne na forme platby. V tomto prípade uprednostňujeme platbu vopred na účet.

V prípade ak Vás kuriér nezastihne na adrese, necháva odkaz a doručenie opakuje na ďalší pracovný deň. Ak Vás nezastihne ani nasledujúci deň, zásielka sa vracia na adresu odosielateľa. Následne sa riadime postupom podľa obchodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na e-mail info@gymland.sk

Cena dopravy

• Doprava v SR 3,90 € – DPD.
  • Doprava v SR 2,50 € – Zásielkovňa.
  • Pri voľbe platby na dobierku účtujeme poplatok 1€, dobierku je možné využiť len do výšky objednávky 100 €.
  • Voľba platby prostredníctvom platobnej brány ZADARMO BEZ POPLATKU.
  • Voľba platby prostredníctvom vkladu na účet ZADARMO BEZ POPLATKU.

Doprava a platba do CZ

• Doprava do CZ 6,90€ prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.
    Doprava do CZ 3,50€ prostredníctvom Zásielkovne.
  • Dobierka do CZ nie je možná prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Platbu je možné uskutočniť iba prostredníctvom priameho vkladu vopred na účet, prípadne platbou prostredníctvom platobnej brány.
  • Dobierka do CZ je možná len prostredníctvom Zásielkovne, do hodnoty objednávky 100 EUR.
  • Pri voľbe platby na dobierku prostredníctvom Zásielkovne účtujeme poplatok 1€.

Dôležité pri preberaní zásielky!

Ak Vám kuriér doručí zásielku viditeľne poškodenú, alebo čiastočne otvorenú,  NEPREBERAJTE zásielku! Ak zásielku v takomto stave preberiete a bude chýbať časť tovaru, nie je možné uplatniť si reklamáciu.

Close Môj nákup
Close Obľúbené